130 miliardów PLN..!


Z aktualności.

Luuudzie.., cyt.

130 mld złotych dla prawie 4 mln domów jednorodzinnych! Zlikwidowanych zostanie 3 mln kotłów starej generacji, a w zamian zostanie zamontowanych milion niskoemisyjnych źródeł!

Nie wierzycie?(130 miliardów PLN..!)
Oto link:

http://globenergia.pl/130-mld-zl-na-walke-ze-smogiem-nawet-30-000-zl-na-pompe-ciepla/

Aaa ja zrobiłem sobie piecyk (piecyki!) – dla piętrowej, murowanej altany, ze złomowej blaszki. Spalają darmową biomasę oszczędzając jeszcze wydatki na MPO z jej wywozem! Każdy, z tych 4-rech mln! mógłby zrobić sobie z taniutkich miseczek, pojemników AGD (chińszczyzny!) – taki, błyszczący, leciutki piecyk, którego spalinami będzą jeno CO2 + obłoczek H2O –
niekopcące garnka z tą zimną H2O

Pozdrawiam
Staszko…- O..!


Już kilka osób powiedziało swoje zdanie. A co z tobą? Skomentuj to i pozostaw coś po sobie.
Strona czystespalanie.info jest strefą wolną od tzw. “hejtu”, słownych przepychanek itd. Jeżeli chcą Państwo coś napisać odnośnie powyższego wpisu, proszę wypełnić poniższy formularz. Jeżeli będzie to konstruktywna uwaga, zostanie przeczytana i po zaakceptowaniu przez administratora, pojawi się na stronie.


 • ~samsu Odpowiedz
  Witam serdecznie. Aleś się Kolego tym zaminował :

  130 mld złotych dla prawie 4 mln domów jednorodzinnych! Zlikwidowanych zostanie 3 mln kotłów starej generacji, a w zamian zostanie zamontowanych milion niskoemisyjnych źródeł!

  A mnie coś widzi się, że Ci markotno tak samemu, więc na pogaduchę przybyłem ale nie o tym co wyżej, bo ja na stanowisku stoję, że kto potwierdza nieprawdę też kłamcą się staje acz może ja nie mogę skumać tego, bo jakoś tak krótko licząc 3 mln zasypowych w ogniskach rodzinnych ma zostać zlikwidowane a na ich miejsce 1 mln niskoemisyjnych – no i mamy manko na średnio licząc trzy osoby przy ognisku domowym.
  Jako, że co cesarskie zostało oddane cesarzowi, to teraz między swymi może byś coś był łaskaw szepnąć na temat tego piecyka twojego z powodu którego sen mam zaburzony. No co bądź, choć słów kilka, jakiś rysuneczek albo choć kawałeczek tego a może jest gdzieś opublikowany – patrzę za tym ale wypatrzeć nic nie mogę – mam tyle pytań do tego, że miejsca tu na to nie ma, więc tak tylko wstępnie pytam – w oczekiwaniu na rychłą odpowiedź lub jak Kolego będziesz mógł czy chciał albo będziesz gotów – albo może któryś z kolegów jak coś wie albo coś podpatrzył, to też było by fajnie i miło.
  Ps. z tymi garnkami – to do mnie ? – fajnie zostało to ujęte – mnie się strasznie to podoba i gravatar już też – tylko musiałem go pojąć. Samsu pozdrawia serdecznie.

  • ~Paweł
   Staszek na pewno nie chciał nikogo w błąd wprowadzać podając ten fakt (dlatego go zacytował i podał link do źródeł) a jedynie chciał podkreślić inny fakt, że zrobił sobie taki piecyk, za psie pieniądze, lekki, o wadze nie więcej niż 20 kilo z opałem i osiągnął coś czego do tej pory jeszcze nikomu nie udało się osiągnąć.

   Co się tyczy rządowych programów to wszyscy wiemy (chyba), że głównie służą one wydawaniu wręcz marnowaniu Naszych pieniędzy w bezmyślny sposób dlatego, że czyjeś pieniądze najłatwiej się wydaje.

   Pozdrawiam 😉

  • ~Ranger
   Samsu…,
   Lubisz… (widać..!) – cóś „minować”…
   (kłamstwo komuś … – imputować..!)
   nie zadając sobie … – t r u u u d u …
   aby kliknąć w link… (dla…- Ludu..!).
   Niczym Zbawca… (to z…- litości..!) –
   śpieszysz wyrwać z… – markotności…
   nieszczęśnika … – p o u c z a j ą c … :
   „kłamiesz, – Tytuł…- potwierdzając”.

   Czytasz fragment … (t y t u ł o w y..!)-
   ignorujesz tekst…– (s m o g o w y..!)!
   Łatwo masz z… tym…- ujmowaniem…
   (troszka trudniej z…- dodawaniem..!).

   Samsu..,
   jak Ty wszystko w lot …- pojmujesz…!
   Suuuper…
   (gdy Tematy taaak… – „kwitujesz”..!)…:

   Jeden kocioł … – n i e … z a s t ą p i…
   trzech kopciuchów… (gdy się skąpi..!)
   Pompa ciepła??? „W y k o r k u j e s z”-
   (gdy tak sobie … – popompujesz..!).!!!
   Kaloryfer…? Gdzie.., w mieszkaniu..???
   Maaanko będzie… (przy spalaniu..!)!!!

   Ranger..,
   reklamujesz … c h i n a… garnki..???
   Luuubię…
   (mój i wszyyystkie…- gravatarki..!)!!!

   Co …. c e s a r s k i e …. – „cesarzowi”..!!!
   Tera …. – S a m s u… (Samsononowi..!!!).
   S n y … ma … tera…- z a b u r z o n e ..!!!
   Miał nadzieje… ( n i e s p e ł n i o n e.!)!!!

   PS.
   Czytaj „Wstęp” – (tam napisane…
   co Ci będzie… t u … – podane..!)!!!
   Nie Ty jeden chcesz na…- „tacy”…
   (bo też inni są… – c w a n i a c y …
   chcący przez „podpuchę wyssać„) –
   Sedno… (pod Tym się podpisać..!) –
   abym podał…- ” główne danie ”…
   jako… ” j e l e ń ” … (okradanie..!)!


 • ~tomiszon Odpowiedz
  Witam jako nuworysz :).Założyłem na fb grupę promującą ekologiczne sposoby spalania spoza głównego „szambomediów”. Chciałbym promować je wśród swoich znajomych. Jestem ciekaw Waszych odkryć i wdrożonych wynalazków. Co myślicie o patencie Very Mariana Strzelczyka?
  • ~Ranger
   Witanko Ciebie „tomiszon”.
   Tak trzymaj – z tą, Twoją, promującą Grupą!
   My tutaj promujemy eko-spalanie biomasy i dla takiego paliwa mają być projektowane Nasze (czyt. wspólnie z Waszymi) – konstrukcje piecowe. Nasz wymóg – bez żółtego płomienia – rozgrzanej sadzy!
   Nasze, te – odkrycia, jak To nazwałeś – gotowi jesteśmy ujawniać poprzez merytoryczną, rzeczową Dyskusję, do której zachęcamy, jednakże taką, która coś wnosi do tego, wspólnego projektowania.
   Ignorujemy tzw. „bicie piany”, niekompetentne, pozatematyczne wypowiedzi.
   A co myślę o „patencie Wery” i tym „wynalazcy”, napisałem ponad rok temu (jako Ranger..!) – m. in. tutaj: KLIK tutaj: KLIK i…- tu… :KLIK
   Pozdro…- Staszko…
  • ~Paweł
   Kolego @tomiszon. Proszę przedstawić swoje stanowisko co do wyż.wym. „patentu” Very, „Mariana” Strzelczyka.
   Chcielibyśmy wiedzieć czy opowiadasz się po stronie osoby (amatora-pasjonata?), która trafiła na coś takiego i ją to zaintrygowało (pozytywnie – z braku wiedzy; tudzież negatywnie – bo słyszy jakie bzdury opowiada) czy jako przedstawiciela handlowego Mariana Strzelczyka?

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
**) Możesz używać tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

↑ Do góry

© 2017-2018 Czyste Zupełne Spalanie
Wszelkie prawa zastrzeżone chyba, że wskazano inaczej.
Strona używa ciasteczek!